Liptovské Sliače

Futbal: Muži: Kvačany : 1.OFC Lipt.Sliače 2 : 2 (2:0)

12.09.2010 22:45

PostDateIcon September 12th, 2010 | PostAuthorIcon Author: admin

Hostia začali vo vlažnom tempe a domáci svojou bojovnosťou dokázali v prvej polhodinke držať vyrovnaný priebeh. V 8´ po nedôraznom bránení lopta prešla poprieč šestnástku a voľný domáci hráč pohodlne do odkrytej časti brány otvoril skóre 1:0. V 18´ hosťujúci Miroslav Gejdoš hlavičkoval zo šiestich metrov, lopta sa odrazila od žrde po bránkovej čiare do druhej žrde a do poľa, kde ju už Bruk nestihol dopraviť do siete. O dve minúty nato prišiel trest. Domáci kopali priamy kop a hlavičkou zvýšili na 2:0. V 37´ Edo Mrva po rohovom kope hlavičkoval tesne vedľa šibenice. Po prestávke začali hostia náporom, ktorý udržiavali až do samotného konca, mali množstvo príležitostí, ale viac ako na vyrovnanie to nestačilo. Obidva góly strelil Marek Sršeň, keď najskôr v 47´ po zblokovanom priamom kope prudkou strelou prestrelil hradbu tiel. V 76´ ten istý hráč trafil tyč, no v 87´ po priamom kope za faul na prenikajúceho Maďara, hlavičkou vyrovnal na konečných 2:2.

Štatistika zápasu: Strely na bránu 2:7, Vedľa brány 2:13, Faulovanie 19:10, Rohové kopy 0:6, Ofsajdy 5:0. Žlté karty 2:2, Divákov 180.

Vedúci mužstva Kvačian Jaroslav Stromček po zápase povedal: „V prvom polčase sme boli aktívnejší, v tom druhom boli jasne lepší hostia. Remíza je spravodlivá.“

Tréner Lipt. Sliačov Roman Plávka po zápase povedal: „ Začali sme v plážovom tempe a domáci vyťažili z dvoch striel na bránu za celí zápas, dva góle. V druhom polčase sme zrýchlili ale viac ako na bod to nestačilo. Kvačany hru umne kúskovali, zdržiavali a pomohol im aj hlavný rozhodca, keď neodpískal dva faule v pokutovom území.“

Zostava 1.OFC: Hadač, B.Kelčík, Plávka, J.Mrva, M.Mrva, Tavel, Bruk, M.Gejdoš, Sršeň, E.Mrva, J.Gejdoš (od 77´Maďar).
PostCategoryIcon Kategória: A mužstvo, Futbalové zápasy

J. Dvorský
 

Vyhľadávanie