Liptovské Sliače
Šport:1.trieda muži: 1.OFC Lipt. Sliače : OŠK Lisková 3 : 2 (2:1)
1.trieda muži: 1.OFC Lipt. Sliače : OŠK Lisková 3 : 2 (2:1)
Zostava 1.OFC: Hadač – Kelčík, Oprchal, J.Mrva , M. Gejdoš – Likavčan, A.Frič (od 86´P.Frič), M.Frič, Švidroň (od 70´M.Mrva), Sršeň, J.Gejdoš.
Zostava OŠK Lisková: Mrnčo – Kubala, Martoň, Šiška, Mrva – Adamčiak, Múdry(od76´Lukáč), V.Lauko, P.Lauko(od 61´Žúbor), Mihalov, Golis.
Hostia začali aktívnejšie a v 5´po chybe v obrane sa ujali vedenia gólom Jozefa Mrvu. V 7´však vnikol pomedzi troch obrancov do pokutového územia Martin Frič a strelou k žrdi vyrovnal. Zápas bol rušný a obojstranne útočný. V 15´ hosťujúci Lauko strieľal po úniku vedľa Hadačovej brány. Podobne aj Jozef Gejdoš v 19´ len tesne minul bránu. V 22´ ušiel Marek sršeň po krídle, na jeho prízemný center si nabehol Jozef Gejdoš a z voleja nedal Mrnčovi v bráne hosti šancu. 480 divákov videlo aj naďalej pekný futbal, ale do vyložených príležitosti sa mužstvá do prestávky nedostali. V 54´ kopali Liskovčania pokutový kop za faul v šestnástke, ktorý Šimon Múdry z prehľadom premenil. Potom hra mierne upadla, akoby sa mužstvá uspokojili z deľbou bodov. Od 75´však Sliačania veľkou snahou pritláčali hostí a po sérii rohových kopov Marek Sršeň hlavičkou v 80´ strelil víťazný gól. O dve minúty na to šiel sám na bránu Andrej Likavčan, loptu však napálil do bočnej siete. Hostia v závere vrhli všetky sily do útoku ale domáca pevná obrana ich už do šancí nepustila.
1.trieda muži: 1.OFC Lipt. Sliače : OŠK Lisková 3 : 2 (2:1)