Navigácia

Obsah

BEH OKOLO SLIAČOV - 46. ročník

Typ: ostatné
BEH OKOLO SLIAČOV - 46. ročník 1V nedeľu, 08.09.2019 sa v areáli futbalového štadióna 1. OFC, v našej obci uskutočnil už 46. ročník bežeckej súťaže: Beh Okolo Sliačov.

V nedeľu, 08.09.2019 sa v areáli futbalového štadióna 1. OFC, v našej obci uskutočnil už 46. ročník bežeckej súťaže: Beh Okolo Sliačov. Aj napriek tomu, že celú noc zo soboty na nedeľu  pršalo, sa na tejto akcii zúčastnilo veľa súťažiacich a občanov z našej obce ale aj zo širokého okolia. V hlavnom behu dospelých, ktorý bol odštartovaný o 10:30 hod. si svoje sily zmeralo až 166 bežcov. Veľmi aktívne sa zapojili do súťaže aj naši najmenší z Materskej školy a taktiež žiaci našej Základnej školy Jozefa Hanulu, ktorých bolo spolu viac ako 100. Celkovo sa na akcii, ktorú usporiadal Obecný Úrad Liptovské Sliače a Olympijský klub Liptova zúčastnilo viac ako 300 účastníkov. Počasie vydržalo a radosť zo súťaženia od najmladších až po dospelých prispela k vynikajúcej atmosfére podujatia. Ako starosta obce, sa chcem poďakovať pani riaditeľke ZŠ  Mgr. Márii Hatiarovej a riaditeľke MŠ Bc. Lucii Hámorovej, ktoré so svojimi kolektívmi učiteliek pomáhali pri organizácii podujatia. Riaditeľ pretekov Ing. Jozef Mláka a Bystrík Antol odviedli kus dobrej roboty, aby pretek mal takú vysokú úroveň. Naši dobrovoľní hasiči a zamestnanci obecného úradu každoročne na tejto súťaži, taktiež plnia svoje úlohy na výbornú. No a samozrejme, moja vďaka patrí aj pánovi Eduardovi Mrvovi, ktorý navaril vynikajúci guláš, na ktorom si všetci pochutili. Pevne verím, že sa aj na budúci rok, znovu všetci v zdraví stretneme na najstaršom cezpoľnom behu na Liptove. Liptovské Sliače radi privítajú na 47. ročníku Behu Okolo Sliačov všetkých, čo majú radosť z pohybu.

Výsledky: vysledkova_listina_bos 2019.pdf (84.33 kB)

Foto: (AK) aktualne/fotogaleria/beh-okolo-sliacov-1082sk.html


Príloha

Vytvorené: 11. 9. 2019
Posledná aktualizácia: 11. 9. 2019 11:27
Autor: